Biuro księgowe służy pomocą przedsiębiorcom!

Jesteś przedsiębiorcą. Prowadzisz swoją firmę. Chcesz osiągnąć sukces. Pragniesz generować zyski. Mam rację? Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że trudno pogodzić realizację wyżej wymienionych celów z prowadzeniem księgowości w firmie. Właściwa organizacja księgowości w prowadzonej działalności to podstawowy krok do rozwoju i sukcesu firmy.

Dochodzisz do wniosku, że sam sobie nie poradzisz z księgowością z firmie i wypełnianiem swoich obowiązków? Nie przejmuj się! Mam dla Ciebie radę: SKORZYSTAJ Z BIURA KSIĘGOWEGO! To idealne rozwiązanie dla Ciebie, które zapewni Ci prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie oraz możliwość doprowadzenia firmy do sukcesu.

Celem firm zajmujących się usługami księgowymi jest przede wszystkim rozliczanie całej działalności, prowadzenie ewidencji, sporządzanie odpowiednich wniosków oraz obrazowani sytuacji przedsiębiorstwa zarządowi.

Z doświadczenia wiem, że wiele przedsiębiorstw korzysta z tego rozwiązania. Usługi księgowe przeznaczone są zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z firmą, chcą osiągnąć szybki rozwój, a także dla firm, którym grozi upadłość i chcą znaleźć sposób na wyciągnięcie działalności z kłopotów.

Oferta biura księgowego to m.in.:
* rozliczanie firmy poprzez KPiR
* prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości.
* tworzenie i składanie miesięcznych/rocznych deklaracji podatkowych.
* pomoc w czasie kontroli podatkowej.
* tworzenie sprawozdań statystycznych GUS.
* rozliczanie opłat.
* przygotowywanie sprawozdań dla NBP.
* prowadzenie budżetu firmy.
* sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
* prowadzenie szczegółowej ewidencji.
* rozliczanie podatku VAT. 

uslugi ksiegowe