OSZCZĘDZAJ Z FAKTUROWANIEM ONLINE!

Z każdym dniem rośnie liczba przedsiębiorców, którzy stawiają na rozwój swojej działalności. Rozwój możliwy będzie wtedy, gdy będą środki na inwestycje, co automatycznie pozwoli wybić się ponad konkurencję. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na coś, co przyniesie efekt teraz i w przyszłości. Tylko taka inwestycja będzie strzałem w 10!

Dobrym sposobem na zaoszczędzenie w firmie jest fakturowanie online. Wystarczy posiadać dobry program do wystawiania faktur i po paru kliknięciach faktura jest u klienta.

Nie możesz się przekonać? Pamiętaj, że od 2013 roku faktury online są tak samo brane pod uwagę jak faktury tradycyjne – papierowe.

WAŻNE!
Jeżeli sprzedawca wysłał nabywcy fakturę w formie elektronicznej, a ten nie wyrazi sprzeciwu w formie odpowiedzi zwrotnej, automatycznie wyrażona zostaje zgoda na otrzymywanie faktur online.

Nie wiesz jak zaoszczędzić firmie? Księguj online! Fakturowanie to 2 w 1, bo oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz ponosić kosztów związanych z dostarczeniem do klienta odpowiednich dokumentów.
Nabywca natychmiastowo otrzymuje dokument i może dokonać zapłaty.

Pomóż środowisku! Wzbudź zaufanie klientów stawiając na ekologie! Nie pozwalaj na to, by ścinane były drzewa, które przyczynią się do wystawiania faktur w formie papierowej, które prędzej czy później wylądują w koszu!

FAKTUROWANIE ONLINE TO WIĘCEJ KORZYŚCI NIŻ MYŚLISZ!

 

 

uslugi-ksiegowe-dla-firm